AKTUALIZACE - vánoční trhy 2022

9. 11. 2022

Vážení prodejci,

přihlašování na vánoční trhy je v plném proudu. Aktuálně je volná kapacita na všech námi pořádaných trzích.

Přihlašování na rozsvícení vánočního stromu ve Dvoře Králové nad Labem (pátek 25.12.) a v Hořicích (26.12.) je možné přes náš rezervační systém. Nově bylo přes rezervační systém spuštěno i přihlašování na adventní trhy v Poděbradech.

Co se týče trhů v Poděbradech, adventní trhy jako takové jsou zde naplánovány na všechny čtyři adventní víkendy - 1. advent (26.-27.11.), 2. advent (3.-4.12.), 3. advent (10.-11.12.), 4. advent (17.-18.12.). Během prvního víkendu, konkrétně v neděli 27.11., proběhne rozsvícení vánočního stromu. Přihlášky je možné podávat vždy jen na celé víkendy (sobota + neděle). Není však povinnost zúčastnit se všech čtyř víkendů.

Zejména na žádost účastníků pravidelných farmářských trhů v Poděbradech jsme tyto trhy prodloužili až do prosince. Kapacita na těchto pátečních trzích bude primárně vyhrazena pravidelným účastníkům. V případě zájmu a volné kapacity je však možné poskytnout prodejní místa i účastníkům víkendových adventních trhů. Díky tomu je v určitých případech možné rozšířit svoji přítomnost v Poděbradech na celé tři dny (pátek - neděle).

Přihlášky na vícedenní trhy v Kolíně a v Trutnově řešíme individuálně na e-mailu info@trhyales.cz.

PS: Omlouváme se za delší dobu čekání na odpověď kvůli velkému množství dotazů a přihlášek.

S pozdravem

TRHY ALEŠ