O nás

Jsme rodinná firma sídlící v západočeské metropoli Plzni. Zabýváme se realizací všech typů trhů, jarmarků a slavností na území celé České republiky. Na trhu působíme již od roku 1995, což nás řadí mezi nejstarší tuzemské společnosti v oboru. Od roku 2015 fungujeme nově jako právnická osoba pod jménem Trhy Aleš, spol. s r.o.

S organizováním akcí máme bohaté zkušenosti. Za dobu svého působení jsme si vytvořili širokou síť kontaktů a databázi provozovatelů stánkového prodeje prakticky všech komodit. Stojí kolem nás tým schopných lidí, který má to správné zapálení pro věc. Vlastníme rozsáhlý mobiliář. Díky všem těmto faktorům jsme schopni zajistit veškeré činnosti od příprav až po realizaci akce přesně dle požadavků zadavatele.

V posledních letech jsme zčásti nebo zcela organizovali Plzeňský festival vína, Přeštický festival vína, Chotěšovský festival vína, Čáslavské slavnosti, Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře, farmářské trhy v Poděbradech či Mariánských Lázních, zámecké trhy na zámku Kozel, adventní trhy v Poděbradech, vánoční trhy v Trutnově, vánoční trhy v Kolíně, rozsvícení vánočního stromu v Hořicích nebo v Kutné Hoře, tržiště pro natáčení vánoční kampaně skupiny ČEZ a mnoho jiných akcí.

Na spolupráci s Vámi se těší
tým TRHY ALEŠ