Jarmark

Zámecké slavnosti na zámku Kynžvart 2021

12. 6. 2021 10:00 - 17:00 Lázně Kynžvart  
PŘIHLAŠOVÁNÍ NA AKCI BYLO DNE 17. 5. 2021 UKONČENO. NA PŘIHLÁŠKY ZASLANÉ PO TOMTO DATU NEBUDE BRÁN ZŘETEL. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Zveme Vás na každoroční slavnosti na státním zámku Kynžvart, které se uskuteční v sobotu 12. 6. 2021. Součástí akce bude dobový jarmark a doprovodný program pro děti i dospělé. Přesná skladba programu bude upřesněna později.

Účast na jarmarku bude umožněna výrobcům originálních řemeslných produktů, producentům tradičních pochutin a prodejcům občerstvení. Řemeslné dílny a workshopy jsou vítány. Kapacita tržiště bude omezena cca na 35 prodejních míst. Podmínkou účasti je dobový stánek! Pronájem stánků od naší firmy bude zajištěn pouze při dostatečném zájmu ze strany prodejců.

Prodejci budou povinni dodržovat protiepidemická opatření platná v době konání akce. V případě zrušení akce z důvodu vládních opatření se zavazujeme vrátit uhrazené poplatky v plné výši zpět.

Platba místa:
předem na bankovní účet; k přihláškám se vyjádříme cca do týdne od přijetí
PŘIHLAŠOVÁNÍ NA AKCI BYLO DNE 17. 5. 2021 UKONČENO. NA PŘIHLÁŠKY ZASLANÉ PO TOMTO DATU NEBUDE BRÁN ZŘETEL. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
Pro zobrazení prodejních míst se prosím přihlašte.

Místo konání:

Státní zámek Kynžvart , Lázně Kynžvart, Karlovarský kraj, 354 91

Parkování

U budovy bývalého zámeckého pivovaru.