Jarmark

Svatomartinské slavnosti Poděbrady 2021

13. 11. 2021 10:00 - 17:00 Poděbrady  

PŘIHLAŠOVÁNÍ BYLO Z DŮVODU NAPLNĚNÍ KAPACITY UKONČENO. NA DALŠÍ PŘIHLÁŠKY JIŽ NEBUDE BRÁN ZŘETEL. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Srdečně vás zveme na Svatomartinské slavnosti v Poděbradech!

Tradiční událost spojená s ochutnávkami prvních vín aktuálního ročníku se uskuteční v sobotu 13. listopadu na nádvoří zámku a na Jiřího náměstí v Poděbradech. Součástí akce bude jarmark řemeslných produktů a pochutin, vinařská zóna a doprovodný program v podobě příjezdu Martina na bílém koni, slavnostního otevření prvního svatomartinského vína a vystoupení Cimbálové muziky Réva. Vstup na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do speciálních sklenic, které budou k zakoupení přímo na místě za cenu 50 Kč.

Účast na jarmarku bude umožněna výrobcům originálních řemeslných produktů, producentům a přímým distributorům rostlinných a živočišných produktů českého i zahraničního původu a prodejcům občerstvení. Na jarmark budou přednostně přijati prodejci s dřevěnými dobovými stánky.

Místa ve vinařské zóně jsou vyhrazena výhradně tuzemských producentům mladých a svatomartinských vín. Všechna místa ve vinařské zóně jsou aktuálně obsazena.

Platba místa:
předem na bankovní účet

PŘIHLAŠOVÁNÍ BYLO Z DŮVODU NAPLNĚNÍ KAPACITY UKONČENO. NA DALŠÍ PŘIHLÁŠKY JIŽ NEBUDE BRÁN ZŘETEL. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Pro zobrazení prodejních míst se prosím přihlašte.

Místo konání:

Jiřího náměstí 1, Poděbrady, Středočeský kraj, 290 01

Parkování

Zdarma na parkovišti pod hotelem Bílá růže, za poplatek na parkovišti pod zámkem či u supermarketu Albert.