Jarmark

Adventní trhy Poděbrady / 1. adventní víkend

27. 11. 2021 27.11.2021 10:00 - 28.11.2021 18:00 Poděbrady  

AKTUALIZACE - Prodávat se bude pouze povolený sortiment (např. chvojí, jmelí, ryby).

Dovolujeme si vás pozvat na zbrusu nové adventní trhy na Jiřího náměstí v Poděbradech! Adventní trhy budou mít v letošním roce jiný formát než v předchozích letech. Probíhat budou vždy každý adventní víkend v sobotu i v neděli. Těsně před Vánoci navíc proběhne jednodenní předvánoční jarmark. Trhy budou zaměřeny na prodej originálních řemeslných produktů, tradičních pochutin a občerstvení. Součástí trhů bude doprovodný kulturní program. Rozsvícení vánočního stromu proběhne v neděli 28. 11. 2021.

Prodej bude probíhat primárně prostřednictvím jednotných dřevěných stánků. Během prvního adventního víkendu budou k dispozici následujcí typy stánků:

- 10 ks dřevěných uzavíratelných domečků (VELKÝ)
- 20 ks dřevěných stánků jarmarečního typu (MALÝ)

Kromě jednotných stánků bude možné umístit také vlastní stánky prodejců. Tyto stánky však musí mít vhodnou podobu. Ideální jsou dřevěné stánky.

Přihlášky přijímáme vždy jen na celý víkend. Primárně budou přijati prodejci, kteří se přihlásí na více adventních víkendů. Rezervace malých jarmarečních dřevěných stánků a prodejních míst pro vlastní stánky je možné provádět přes rezervační formulář. Přihlášky do velkých uzavíratelných dřevěných stánků řešíme individuálně přes e-mail info@trhyales.cz. Poplatky se platí předem na BÚ.

POZNÁMKA: Rezervace se v systému automaticky vytvářejí na oba dva dny konání. Uvedené ceny jsou za dva dny.
Pro zobrazení prodejních míst se prosím přihlašte.

Místo konání:

Jiřího náměstí , Poděbrady, Středočeský kraj, 290 01

Parkování

Zdarma na parkovišti pod hotelem Bílá růže, za poplatek na parkovišti pod zámkem či u supermarketu Albert.