Festival vína

Karlovarský festival vína 2022

19. 8. 2022 19.08.2022 12:00 - 20.08.2022 22:00 Karlovy Vary  

Srdečně vás zveme na 3. ročník Karlovarského festivalu vína, největší vinařské akce ve městě!

Fanouškům dobrého vína se před Alžbětinými lázněmi v karlovarských Smetanových sadech představí celkem 18 pečlivě vybraných vinařství výhradně z České republiky. Kromě stálic Českých festivalů vína, jakými jsou např. mutěnické Modré vinařství bratří Čížků či Vinařství Rauš se svým nepřehlédnutelným someliérem Lukášem Polišenským, budete moci poznat také téměř místní producenty vína i moštů, a sice Roberta a Jakuba Mikulášky z Vičického vinařství. Celková nabídka bude velice pestrá, od klasických lehkých ročníkových vín, přes frizzante a růžová vína, po striktně odrůdové typy až po mohutnější či vyzrálejší starší vína z francouzských sudů.

Součástí akce bude také food zóna s širokým výběrem dobrého jídla a doprovodný kulturní program. Odpoledne návštěvníky příjemně naladí Cimbálová muzika Trnka a Cimbálová muzika Majerán. Večer na festivalu vystoupí kapela Ocho Ríos a kapela Moodshake. O večerní party se postará KJ Sax, DJ Laaw a DJ Kulda.

Vstup na akci bude zdarma. Víno se bude rozlévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení přímo na místě za 100 Kč.

Veškeré informace o vinné tour 2022 najdete na: www.festivalyvina.cz.

Místo konání:

Smetanovy sady , Karlovy Vary, Karlovarský, 360 01