Jarmark

Podzimní jarmark na zámku Kozel 2022

22. 10. 2022 22.10.2022 10:00 - 23.10.2022 17:00 zámek Kozel  
PŘIHLAŠOVÁNÍ BYLO Z DŮVODU NAPLNĚNÍ KAPACITY UKONČENO. NA DALŠÍ PŘIHLÁŠKY JIŽ NEBUDE BRÁN ZŘETEL. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Zveme vás na tradiční podzimní jarmark na státním zámku Kozel, nejnavštěvovanějším zámku v Plzeňském kraji.

Jarmark se uskuteční v sobotu 22. a v neděli 23. října 2022. Účast bude umožněna výrobcům originálních řemeslných produktů, producentům a přímým distributorům rostlinných a živočišných produktů českého i zahraničního původu a také prodejcům občerstvení.

Prodejci občerstvení využívají své vlastní prodejní stánky. Řemeslníci a potravináři využívají buď vlastní dobové stánky, nebo si v případě potřeby pronajímají dřevěné stánky od naší firmy (popis stánků zde). Stánky bývají umístěny na několika místech zámeckého parku (o umístění rozhoduje pořadatel). Dřevěné stánky určené k pronájmu budou umístěny na zámecké terase.

Přihlášky zpočátku přijímáme pouze na oba dva dny konání jarmarku. Přihlášování na jednotlivé dny uvolníme pouze v případě nevyčerpání kapacity tržiště.

Platba místa:
předem na bankovní účet


POZNÁMKA: Rezervace se v systému automaticky vytvářejí na oba dva dny konání. Uvedené ceny jsou za dva dny. 

PŘIHLAŠOVÁNÍ BYLO Z DŮVODU NAPLNĚNÍ KAPACITY UKONČENO. NA DALŠÍ PŘIHLÁŠKY JIŽ NEBUDE BRÁN ZŘETEL. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. 
Pro zobrazení prodejních míst se prosím přihlašte.

Místo konání:

Šťáhlavy 67, zámek Kozel, Plzeňský kraj, 332 03

Parkování

Bezplatně v zámeckém areálu.