Jarmark

Velikonoční trhy Poděbrady 2023

7. 4. 2023 07.04.2023 09:00 - 09.04.2023 17:00 Poděbrady  
PŘIHLAŠOVÁNÍ BYLO Z DŮVODU NAPLNĚNÍ KAPACITY UKONČENO. NA DALŠÍ PŘIHLÁŠKY JIŽ NEBUDE BRÁN ZŘETEL. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Dovolujeme si Vás pozvat na oblíbené velikonoční trhy na Jiřího náměstí v Poděbrach. Trhy budou probíhat po dobu 3 dnů, a to od pátku 7. 4. do neděle 9. 4. 2023. Trhy budou zaměřeny na prodej originálních řemeslných produktů, tradičních pochutin a občerstvení. Prodejní doba bude stanovena na 9:00 - 17:00.

Prodejci mohou využívat dřevěné uzamykatelné stánky, které poskytuje naše firma, nebo své vlastní prodejní stánky. Rezervace prodejních míst pro účast s vlastním stánkem je možná prostřednictvím našeho rezervačního systému. Rezervace dřevěných stánků řešíme s každým prodejcem individuálně. Pro bližší informace o dostupnosti a cenách prosím pište na info@trhyales.cz.

Přihlášky přijímáme pouze na celé 3 dny konání trhů. Ceny v rezervačním systému jsou uvedeny za celé tři dny konání trhů. Rezervace prodejních míst na jednotlivé dny umožníme pouze v případě volné kapacity.

PŘIHLAŠOVÁNÍ BYLO Z DŮVODU NAPLNĚNÍ KAPACITY UKONČENO. NA DALŠÍ PŘIHLÁŠKY JIŽ NEBUDE BRÁN ZŘETEL. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
Pro zobrazení prodejních míst se prosím přihlašte.

Místo konání:

Jiřího náměstí , Poděbrady, Středočeský kraj, 290 01

Parkování

Zdarma na parkovišti pod hotelem Bílá růže, za poplatek na parkovišti pod zámkem či u supermarketu Albert.