Jarmark

Svatomartinské trhy Poděbrady 2023

11. 11. 2023 10:00 - 17:00 Poděbrady  
PŘIHLAŠOVÁNÍ BYLO Z DŮVODU NAPLNĚNÍ KAPACITY UKONČENO. NA DALŠÍ PŘIHLÁŠKY JIŽ NEBUDE BRÁN ZŘETEL. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Srdečně vás zveme na Svatomartinské trhy v Poděbradech!

Tradiční událost spojená s ochutnávkami prvních vín aktuálního ročníku se uskuteční v sobotu 11. listopadu na 1. nádvoří zámku a na Jiřího náměstí v Poděbradech. Součástí akce bude jarmark řemeslných produktů a pochutin, vinařská zóna a doprovodný program v podobě příjezdu Martina na bílém koni, slavnostního otevření prvního svatomartinského vína a vystoupení cimbálové muziky. Vstup na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic.

Účast na jarmarku bude umožněna výrobcům originálních řemeslných produktů, producentům a přímým distributorům rostlinných a živočišných produktů českého i zahraničního původu a prodejcům občerstvení. Na jarmark budou přednostně přijati prodejci s dřevěnými dobovými stánky.

Místa ve vinařské zóně jsou vyhrazena výhradně tuzemských producentům mladých a svatomartinských vín. Všechna místa ve vinařské zóně jsou aktuálně obsazena. 

Platba místa:
předem na bankovní účet

PŘIHLAŠOVÁNÍ BYLO Z DŮVODU NAPLNĚNÍ KAPACITY UKONČENO. NA DALŠÍ PŘIHLÁŠKY JIŽ NEBUDE BRÁN ZŘETEL. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
Pro zobrazení prodejních míst se prosím přihlašte.

Místo konání:

1. nádvoří zámku + Jiřího náměstí , Poděbrady, Středočeský kraj, 290 01

Parkování

Zdarma na parkovišti pod hotelem Bílá růže, za poplatek na parkovišti pod zámkem či u supermarketu Albert.