Srdečně vás zveme na velikonoční trhy na Krakonošově náměstí v Trutnově. Trhy budou probíhat po dobu 4 dnů, a to od pondělí 14. dubna do čtvrtka 17. dubna 2025. Trhy budou zaměřeny na prodej originálních řemeslných produktů, tradičních pochutin a občerstvení. Prodejní doba bude stanovena na 9:00 - 17:00.
Prodejci budou využívat primárně své vlastní prodejní stánky. V případě zájmu je možné pronajmout nůžkový stan od naší firmy (vizte sekci
Prodejní stánky). Stánky budou na ploše umístěny po celou dobu konání trhů. Přihlášky přijímáme pouze na celé 4 dny konání trhů. Rezervace stánků na jednotlivé dny umožníme pouze v případě volné kapacity.
Přihlášky řešíme s každým prodejcem individuálně. Pro bližší informace o dostupnosti prodejních míst a cenách prosím pište na
info@trhyales.cz.